• head_banner_01

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX Rail Switch Power Enhanced Configurator

Կարճ նկարագրություն:

Կոմպակտ և չափազանց ամուր RSPE անջատիչները բաղկացած են հիմնական սարքից՝ ութ ոլորված զույգ պորտերով և չորս համակցված պորտերով, որոնք ապահովում են Fast Ethernet կամ Gigabit Ethernet:Հիմնական սարքը, որը կամայականորեն հասանելի է HSR (High-Availability Seamless Redundancy) և PRP (Parallel Redundancy Protocol) անխափան ավելորդության արձանագրություններով, գումարած ժամանակի ճշգրիտ համաժամացումը՝ համաձայն IEEE 1588 v2-ի, կարող է երկարաձգվել՝ ապահովելով մինչև 28 պորտ՝ ավելացնելով երկու: մեդիա մոդուլներ.


Ապրանքի մանրամասն

Ապրանքի պիտակներ

Ներածություն

Կոմպակտ և չափազանց ամուր RSPE անջատիչները բաղկացած են հիմնական սարքից՝ ութ ոլորված զույգ պորտերով և չորս համակցված պորտերով, որոնք ապահովում են Fast Ethernet կամ Gigabit Ethernet:Հիմնական սարքը, որը կամայականորեն հասանելի է HSR (High-Availability Seamless Redundancy) և PRP (Parallel Redundancy Protocol) անխափան ավելորդության արձանագրություններով, գումարած ժամանակի ճշգրիտ համաժամացումը՝ համաձայն IEEE 1588 v2-ի, կարող է երկարաձգվել՝ ապահովելով մինչև 28 պորտ՝ ավելացնելով երկու: մեդիա մոդուլներ.
Ստանդարտացված ավելորդության արձանագրությունները՝ առանց տվյալների կորստի տեխնոլոգիայի, համակցված անվտանգության համապարփակ մեխանիզմների, ճշգրիտ համաժամացման և ընտրովի Layer 3 ծրագրաշարի հետ, ապահովում են տվյալների փոխանցման 100 տոկոս հասանելիություն և համակարգերի և մեքենաների բարձր արտադրողականություն:

Ապրանքի նկարագրությունը

Նկարագրություն Կառավարվող Արագ/Գիգաբիթ Արդյունաբերական Ethernet անջատիչ, առանց օդափոխիչի ընդլայնված դիզայն (PRP, Fast MRP, HSR, DLR, NAT, TSN), HiOS թողարկումով 08.7
Նավահանգստի տեսակը և քանակը Ընդհանուր պորտեր մինչև 28 Հիմնական միավոր՝ 4 x Fast/Gigbabit Ethernet Combo պորտեր գումարած 8 x Fast Ethernet TX պորտեր, որոնք ընդլայնվում են երկու անցքերով մեդիա մոդուլների համար՝ յուրաքանչյուրը 8 Արագ Ethernet պորտով:

Ավելի շատ միջերեսներ

Էլեկտրամատակարարման/ազդանշանային կոնտակտ 2 x plug-in տերմինալային բլոկ 2-pin, 1x plug-in տերմինալային բլոկ 2-pin
V.24 ինտերֆեյս 1 x RJ11 վարդակից
SD քարտի բնիկ 1 x SD քարտի բնիկ՝ ACA31 ավտոմատ կազմաձևման ադապտերը միացնելու համար
USB ինտերֆեյս 1 x USB՝ ACA22-USB ավտոմատ կազմաձևման ադապտեր միացնելու համար

Ցանցի չափը - մալուխի երկարությունը

ոլորված զույգ (TP) 0-100 մ
Մեկ ռեժիմի մանրաթել (SM) 9/125 մկմ տես SFP մոդուլները
միանգամյա ռեժիմի մանրաթել (LH) 9/125 մկմ (երկար հեռավորության հաղորդիչ) տես SFP մոդուլները
Multimode մանրաթել (MM) 50/125 մկմ տես SFP մոդուլները
Multimode մանրաթել (MM) 62,5/125 մկմ տես SFP մոդուլները

Ցանցի չափը - cascadibility

Գիծ - / աստղի տոպոլոգիա ցանկացած

Էլեկտրաէներգիայի պահանջներ

Գործող լարումը 2 x 24-48 V DC (18-60 V DC)
Էլեկտրաէներգիայի սպառում առավելագույնը 36 Վտ՝ կախված մանրաթելային պորտերի քանակից

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX Առնչվող մոդելներ

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX
RSPE30-8TX/4C-2A
RSPE30-8TX/4C-EEC-2HV-3S
RSPE32-8TX/4C-EEC-2A
RSPE35-8TX/4C-EEC-2HV-3S
RSPE37-8TX/4C-EEC-3S

  • Նախորդը:
  • Հաջորդը:

  • Գրեք ձեր հաղորդագրությունը այստեղ և ուղարկեք այն մեզ

    Հարակից ապրանքներ

    • Hirschmann M1-8SM-SC մեդիա մոդուլ (8 x 100BaseFX Singlemode DSC պորտ) MACH102-ի համար

      Hirschmann M1-8SM-SC Media Module (8 x 100BaseF...

      Նկարագրություն Ապրանքի նկարագրությունը Նկարագրություն. 8 x 100BaseFX Singlemode DSC port media-modul for modular, կառավարվող, Industrial Workgroup Switch MACH102 Մասի համարը` 943970201 Ցանցի չափը - մալուխի երկարությունը Մեկ ռեժիմ մանրաթել (SM) 9/125 մկմ՝ 0 - 32,5 կմ, 16 dB Կապի բյուջե 1300 նմ, A = 0,4 dB/km D = 3,5 ps/(nm*km) Էլեկտրաէներգիայի պահանջներ Էլեկտրաէներգիայի սպառում. 10 Վտ հզորություն BTU (IT)/ժ. 34 Շրջակա միջավայրի պայմաններ MTB: ..

    • Hirschmann MS20-1600SAAEHHXX.X.Կառավարվող մոդուլային DIN Rail Mount Ethernet անջատիչ

      Hirschmann MS20-1600SAAEHHXX.X.Կառավարվող մոդուլային...

      Ապրանքի նկարագրություն Տեսակ MS20-1600SAAE Նկարագրություն Մոդուլային արագ Ethernet Արդյունաբերական անջատիչ DIN Rail-ի համար, առանց օդափոխիչի ձևավորում, Ծրագրային շերտ 2 Ընդլայնված մասի համարը 943435003 Նավահանգստի տեսակը և քանակը Արագ Ethernet պորտերը ընդհանուր առմամբ. 16 Այլ միջերեսներ V.24 ինտերֆեյս 1 x RJ1 միջերես x USB միանալու համար...

    • Hirschmann RSB20-0800T1T1SAABHH կառավարվող անջատիչ

      Hirschmann RSB20-0800T1T1SAABHH կառավարվող անջատիչ

      Ներածություն RSB20 պորտֆոլիոն օգտվողներին առաջարկում է որակյալ, կարծրացած, հուսալի հաղորդակցման լուծում, որն ապահովում է տնտեսապես գրավիչ մուտք դեպի կառավարվող անջատիչների հատված:Ապրանքի նկարագրությունը Նկարագրություն Կոմպակտ, կառավարվող Ethernet/Fast Ethernet անջատիչ՝ ըստ IEEE 802.3-ի՝ DIN Rail-ի համար՝ Store-and-Forward...

    • Hirschmann OZD Profi 12M G11 PRO ինտերֆեյսի փոխարկիչ

      Hirschmann OZD Profi 12M G11 PRO Interface Conv...

      Նկարագրություն Ապրանքի նկարագրությունը Տեսակ. OZD Profi 12M G11 PRO Անունը. OZD Profi 12M G11 PRO Նկարագրություն. Ինտերֆեյսի փոխարկիչ էլեկտրական/օպտիկական PROFIBUS դաշտային ավտոբուսային ցանցերի համար;կրկնող գործառույթ;քվարցային ապակու համար FO Մասի համարը՝ 943905221 Պորտի տեսակը և քանակը՝ 1 x օպտիկական՝ 2 վարդակից BFOC 2.5 (STR);1 x էլեկտրական. Sub-D 9-pin, իգական, pin-ի նշանակումը ըստ EN 50170 մաս 1 Ազդանշանի տեսակը՝ PROFIBUS (DP-V0, DP-V1, DP-V2 և F...

    • Hirschmann OCTOPUS 8TX -EEC Unmanged IP67 Switch 8 Ports Supply Voltage 24VDC Train

      Hirschmann OCTOPUS 8TX -EEC Unmanged IP67 Switc...

      Նկարագրություն Ապրանքի նկարագրությունը Տեսակ. OCTOPUS 8TX-EEC Նկարագրություն. OCTOPUS անջատիչները հարմար են արտաքին օգտագործման համար՝ կոպիտ բնապահպանական պայմաններով:Մասնաճյուղերի բնորոշ հաստատումների պատճառով դրանք կարող են օգտագործվել տրանսպորտային ծրագրերում (E1), ինչպես նաև գնացքներում (EN 50155) և նավերում (GL):Մասի համարը՝ 942150001 Նավահանգստի տեսակը և քանակը՝ 8 պորտ ընդհանուր վերահղման պորտում՝ 10/100 BASE-TX, M12 «D»-կոդավորում, 4-բևեռ 8 x 10/100 BASE-...

    • Hirschmann MACH102-8TP կառավարվող արդյունաբերական Ethernet անջատիչ

      Hirschmann MACH102-8TP կառավարվող արդյունաբերական եթեր...

      Նկարագրություն Ապրանքի նկարագրություն Նկարագրություն. Արագ Ethernet/Gigabit Ethernet Industrial Workgroup Switch 26 պորտ (տեղադրված է 2 x GE, 8 x FE; մեդիա մոդուլների միջոցով 16 x FE), կառավարվող, ծրագրային շերտ 2 պրոֆեսիոնալ, Store-and-Forward-switching, առանց օդափոխիչի Դիզայնի Մասի համարը՝ 943969001 Հասանելիություն՝ Վերջին պատվերի ամսաթիվը՝ 2023 թվականի դեկտեմբերի 31-ը Նավահանգստի տեսակը և քանակը՝ մինչև 26 Ethernet պորտ, որից մինչև 16 Fast-Ethernet պորտ՝ մեդիա մոդուլի միջոցով...